Команда Мінцифри ділиться українським досвідом цифровізації. Перші результати співпраці з Еквадором

Команда Мінцифри ділиться українським досвідом цифровізації. Перші результати співпраці з Еквадором

Дія стає повноцінним кейс-стаді та прикладом для цифрових реформ в Еквадорі. Нещодавно був підписаний меморандум про співробітництво, а також завершилася discovery фаза впровадження інструментів Дії.

Дія продовжує доводити свій потенціал та ефективність у побудові вільного від корупції та зручного для громадян суспільства. Український цифровий продукт стає прикладом для інших держав, які прагнуть мати електронні уряд та держпослуги.

У грудні минулого року під час DIIA SUMMIT світ дізнався, що команда Мінцифри та USAID готується поділитися досвідом української цифровізації з Еквадором.

Цього року вже підписано меморандум про співробітництво та завершилася його discovery фаза, впродовж якої:

  • досліджено цифрові платформи, послуги, мобільний банкінг, рівень доступу до інтернету та кількість користувачів смартфонів у Еквадорі;
  • проведено інтерв’ю з представниками уряду країни;
  • надано пропозиції щодо авторизації в застосунку;
  • запропоновано рішення для впровадження послуг і документів на основі досвіду Дії;
  • оцінено можливості реєстрів для обміну даними;
  • проаналізовано шлях користувача до цифрових документів/сервісів у застосунку.

«Уряди по всьому світу стикаються з однаковими цифровими викликами, тому наш унікальний досвід побудови цифрової держави викликає інтерес у багатьох країн. Ми вдячні за підтримку USAID, яка дає нам змогу поширювати українську success story — Дію — та ділитися своїми напрацюваннями. Для наших колег з Еквадору підготували discovery звіт, у якому детально описали висновки та пропозиції. Плануємо продовжувати спільну роботу в цьому напрямі», — зазначила заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан.

Тож далі — планування наступних кроків на основі звіту discovery фази, а також обговорення створення MVP застосунку з урахуванням наданих рекомендацій.