На сайті проєкту запрацював Тезаурус — відкрита електронна бібліотека для CDTO та всіх, хто цікавиться цифровою трансформацією публічного адміністрування

На сайті проєкту запрацював Тезаурус — відкрита електронна бібліотека для CDTO та всіх, хто цікавиться цифровою трансформацією публічного адміністрування

CDTO Campus розширює функціонал вебсайту і презентує бібліотеку досліджень, присвячених цифровізації державного сектору \

На офіційному вебсайті CDTO Campus тепер доступний Тезаурус — відкрита електронна бібліотека, яка містить матеріали та наукові дослідження кейсів світової цифровізації та методику їх адаптації до національних викликів та реалій.

Матеріали Тезауруса є у вільному доступі для всіх користувачів вебсайту двома мовами: українською та англійською.

На цей момент бібліотека містить п’ять масивних звітів про цифровізацію окремих державних секторів та послуг європейських країн.

1) «Результати дослідження — методики реінжинірингу процесів державного управління: Інтероперабельність, е-послуги, кібербезпека (EU4DigitalUA)»

Робота присвячена дослідженню актуальних підходів до реінжинірингу та цифровізації публічних послуг, вимірювання корисності публічних послуг та обрання каналу для їх надання, зокрема на прикладі Естонії.

2) «Національні центри компетенцій»

Дослідження розкриває роль центрів у побудові потужної екосистеми цифрової трансформації.

3) «Дослідження — три головні комплексні послуги (послуги з реєстрації життєвих подій)»

Звіт містить детальний опис практик впровадження електронних послуг із реєстрації життєвих подій в європейських країнах, зокрема, Естонії, Фінляндії та Данії.

4) «Дослідження — найпопулярніші послуги в різних країнах ЄС»

У цій роботі наведено результати дослідження щодо впровадження найпопулярніших цифрових послуг у країнах Європейського Союзу. Як приклади найкращих кейсів були відібрані 10 країн-лідерів у галузі цифровізації відповідно до DESI (індекс цифрової економіки та суспільства): Естонія, Данія, Фінляндія, Мальта, Швеція, Ірландія, Іспанія, Нідерланди, Австрія, Латвія.

5) «Дослідження — взаємодія між центральними та місцевими органами влади»

У роботі представлено огляд організаційної та технічної взаємодії між центральними та місцевими органами влади під час впровадження е-послуг.

Бібліотека буде регулярно поповнюватися новими дослідженнями та звітами, які доступні до перегляду та завантаження на власний пристрій у вкладці сайту.

Слідкуйте за оновленнями на офіційних сторінках CDTO Campus у соціальних мережах.