«Толокар: Імерсивні дні відкритого дизайну»: долучайтеся до нової короткотривалої програми

«Толокар: Імерсивні дні відкритого дизайну»: долучайтеся до нової короткотривалої програми

Приєднуйтеся до участі в новій короткотривалій програмі для CDTO та фахівців, залучених у цифровізації державного сектору, та дізнайтеся, як інноваційні технології допомагають громадам покращити виробництво та сервіси

CDTO Campus розпочинає відбір на нову програму проєкту «Толокар: Імерсивні дні відкритого дизайну», протягом якої учасники дізнаються про можливості толокарів — переобладнаних фургонів, оснащених передовими технологіями. Зокрема, 3D-принтерами, лазерними різаками, наборами робототехніки.

Завдання толокарів — використати ці технології для розв’язання різного роду нагальних проблем одразу на місці їх виникнення шляхом надання цифрових рішень. Наприклад, виготовляти деталі для виробництва вікон, 3D-обʼєкти для людей з ампутаціями, меблі, музичні інструменти тощо.

Особливо це актуально у громадах та на деокупованих територіях, де немає масштабного виробництва.

До участі у програмі запрошуються чинні CDTO та фахівці, залучені до процесів цифрової трансформації.

Програма триватиме з 23 до 29 квітня включно.

Навчання складається з трьох лекцій та одного практичного модуля. Під час теоретичної частини студенти:

  1. дізнаються про принципи створення мобільних майстерень та розподіленого виробництва в Україні та світі;
  2. сформують розуміння роботи систем розподіленого виробництва та роль CDTO в цих системах;
  3. отримають знання про відкритий дизайн та апаратне забезпечення.

У межах практичного модуля учасники дослідять цифрові інновації та використання Цифрового Продуктового Паспорта (Digital Product Passport (DPP)) у FabCity OS — проєкту, який наразі розробляється в співпраці з урбаністичною лабораторією METALAB.

Також майбутні керівники цифровою трансформацією спробують створити реальні об'єкти за допомогою 3D-принтерів та скористатися технологіями відкритого дизайну, його документацією на платформі Острів. 

Прийом заявок на участь у програмі триває до 9 квітня включно. 

Залишайте аплікацію на участь на сайті CDTO Campus у розділі Короткотривалі програми за посиланням.

Детальніше про проєкт «Tolocar» читайте у практичному посібнику за посиланням.

Проєкт «Tolocar» виконується на замовлення Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини Bundesministerium für wirtschaftliche Zusammenarbeit und Entwicklung (BMZ) компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH GIZ Ukraine у межах проєктів Digital UA HUB. У тісній співпраці з українськими та міжнародними партнерами: Creative Rural Hub, МетаЛаб, Інша Освіта, Платформа Острів, БУР, Maker Hub та CADUS. Управління проєктом здійснюється MitOst e.V. у пілотній фазі та Hamburger Institut für Wertschöpfungssystematik und Wissensmanagement (HIWW) у його основній фазі.