У Києві відбувся перший офлайн день навчання у межах довготривалої програми «Цифрова трансформація в публічному врядуванні»

У Києві відбувся перший офлайн день навчання у межах довготривалої програми «Цифрова трансформація в публічному врядуванні»

Учасники програми «Цифрова трансформація в публічному врядуванні» відвідали перші офлайн лекції від лекторів та експертів курсу

2 березня стало днем першої живої зустрічі учасників дев'ятимісячної програми «Цифрова трансформація в публічному врядуванні» у Києві. Студенти прослухали три лекції від спікерів CDTO Campus:

«Основні концепції, стратегії, програми та плани дій у сфері цифрової трансформації. Досвід країн»

Лекція присвячена розробці стратегій для забезпечення сталого та інклюзивного розвитку економіки та суспільства в епоху цифрової трансформації, зокрема, програмам та планам стимулювання інновацій в регіональній трансформації.

Лектор — Тетяна Приходько, координаторка напрямів регіональної цифровізації та інновацій, аналітикиня Мінцифри та Фонду Східна Європа.

«Комунікація держави та громадян. Розвиток цифрової культури. Принцип digital-first: навчитися думати та робити відповідно. Кейс Дія та MObywatel»

CDTO дізналися теоретичні засади ефективної цифрової комунікації, а також розглянули яскраві національні та світові кейси побудови діалогу між державою та громадянами. Лекція також звернула увагу учасників на принцип digital-first — важливість надавати перевагу цифровим каналам комунікації, продуктам та послугам перед традиційними аналогами.

Лектор — Валентин Панюта, ex. бренд-лідер у Fedoriv Agency, co-founder та CEO у HyperNormal Agency.

«Управління ризиками при впровадженні зміни»

Як подолати бар’єри під час цифровізації — юридичні аспекти цифрових змін, фінансування, керування та моніторинг ризиків на всіх етапах проєкту.

Лектор — Іван Начовний, заступник голови облдержадміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) — начальник військової адміністрації.

Фотозвіт із заходу шукайте на офіційній сторінці проєкту у Facebook