Відбулася перша онлайн зустріч у межах воркшопу з дизайн-мислення від викладачів Стенфорду

Відбулася перша онлайн зустріч у межах воркшопу з дизайн-мислення від викладачів Стенфорду

Учасники відкритої освітньої сесії дізналися, як навички дизайну допомагають знаходити інноваційні розв'язання проблем, коли планувати та передбачати майже неможливо.

18 червня відбулася перша онлайн-зустріч у межах воркшопу «Ambiguity for Innovation: Designing for the Unknown, Together» від провідних спеціалістів Стенфордської школи дизайну, серед яких:

  • Сара Стайн Грінберг, виконавча директорка Стенфордської школи дизайну та авторка книги «Творчі дії для допитливих людей: як мислити, творити та керувати нетрадиційними способами» (Ten Speed Press);
  • Глен Фахардо, ексдиректор Global Network Co-Design Practice міжнародної некомерційної спільноти TechSoup, співавтор книги «Ритуали для віртуальних зустрічей: креативні способи залучення людей та зміцнення стосунків»;
  • Міну Сінгх, викладачка Стенфордського інституту дизайну Хассо Платтнера.

Спікери розповіли, як дизайн-мислення допомагає навігувати і приймати ефективні та креативні рішення, коли планувати та прогнозувати наступні дні майже неможливо.

Також учасники спробували виявити свій архетип під час взаємодії з невизначеністю, який характеризує її сприйняття людиною (як обмеження чи можливості).

Зустріч відбулася в інтерактивній формі. Усі, хто долучилися, не тільки прослухали доповіді експертів, а й виконали практичні вправи та подискутували.

Друга частина воркшопу відбудеться 11 липня та буде присвячена невизначеності в командних процесах та динаміці проєктів.

Слідкуйте за новинами CDTO Campus у соцмережах та дізнавайтеся про інсайти воркшопу першими.