CDTO campus
Повідомлення про обробку персональних даних

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини другої статті 8, частини другої статті 12 Закону України «Про захист персональних даних» (далі - Закон) Міжнародна благодійна організація «Фонд Східна Європа» повідомляє про володільця, розпорядника, місцезнаходження, склад і мету збору персональних даних, що обробляються за допомогою програмних засобів Освітньої онлайн-платформи CDTO Campus (далі – Платформа), яка розташована на сайті https://www.cdto-campus.com, у тому числі з використанням мобільного додатку CDTO Campus, третіх осіб, яким передаються такі персональні дані, та права суб’єкта персональних даних.Платформу створено та впроваджено в експлуатацію в межах виконання проєкту Kyiv GovTech Edu Campus, що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та підтримується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ).

1. Володільцем персональних даних,

що обробляються за допомогою програмних засобів Платформи, є її власник – Міжнародна благодійна організація «Фонд Східна Європа» (ідентифікаційний код юридичної особи за ЄДРПОУ – 35142329; юридична адреса: вул. Велика Васильківська, 55, 3-й пов., Київ, Україна, 03150; поштова адреса: вул. Саксаганського 83, 3-й пов., Київ, Україна, 01033; електронна адреса – info@eef.org.ua).

2. Розпорядником персональних даних;

Є Міжнародна благодійна організація «Фонд Східна Європа» (ідентифікаційний код юридичної особи за ЄДРПОУ – 35142329; юридична адреса: вул. Велика Васильківська, 55, 3-й пов., Київ, Україна, 03150; поштова адреса: вул. Саксаганського 83, 3-й пов., Київ, Україна, 01033; електронна адреса – info@eef.org.ua).

3. Місцезнаходження персональних даних:

Вул. Саксаганського 83, 3-й пов., Київ, Україна, 01033.

4. Склад персональних даних;

Залежить від ролі субʼєкта персональних даних (користувача Платформи), яка обирається субʼєктом персональних даних під час реєстрації на Платформі, та способу взаємодії з додатком CDTO Campus.

4.1. У випадку обрання субʼєктом персональних даних ролі “Лектор”, під час реєстрації на Платформі, збираються та обробляються такі дані:4.1.1. фото (обовʼязково);
4.1.2. імʼя (обовʼязково);
4.1.3. прізвище (обовʼязково);
4.1.4. адреса електронної пошти (обовʼязково);
4.1.5. посилання на профіль у будь-якій соціальній мережі (не обовʼязково);
4.1.6. посада (не обовʼязково);
4.1.7. короткий опис про особу (не обовʼязково).
4.2. У випадку обрання субʼєктом персональних даних ролі “Студент”, під час реєстрації на Платформі, збираються та обробляються такі дані:
4.2.1. імʼя (обовʼязково);
4.2.2. прізвище (обовʼязково);
4.2.3. адреса електронної пошти (обовʼязково);
4.2.4. фото (не обовʼязково);
4.2.5. посилання на профіль у будь-якій соціальній мережі (не обовʼязково);
4.2.6. короткий опис про особу (не обовʼязково).
4.3. У випадку обрання субʼєктом персональних даних ролі “Куратор”, під час реєстрації на Платформі, збираються та обробляються такі дані:
4.3.1. фото (обовʼязково);
4.3.2. імʼя (обовʼязково);
4.3.3. прізвище (обовʼязково);
4.3.4. адреса електронної пошти (обовʼязково);
4.1.5. посада (обовʼязково).

Під обробкою персональних даних розуміється будь-яка дія або сукупність дій, таких як збирання, реєстрація, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення персональних даних, що здійснюються за допомогою програмних засобів Платформи, у тому числі з використанням мобільного додатку CDTO Campus.

5. Метою обробки (збору) персональних даних є:

5.1. створення та забезпечення функціонування електронного кабінету суб’єкта персональних даних  у додатку CDTO Campus;
5.2. забезпечення доступу до інформації про дату, час та місце проведення лекцій;
5.3. забезпеченя доступу до навчальних матеріалів та виконання завдань;
5.4. забезпечення доступу до прогресу навчання, оцінок та відвідувань суб’єкта персональних даних;

6. Персональні дані та інші відомості про користувачів, зібрані засобами Платформи, не розповсюджується і не передаються жодним третім сторонам, крім таких випадків:

6.1. за зверненням правоохоронних органів із запитом про користувачів відповідно до законодавства;
6.2. на виконання рішення суду або чинного законодавства;
6.3. за згоди користувача.

У разі, якщо передача персональних даних буде необхідною в інших випадках, визначених законодавством, Повідомлення про обробку персональних даних буде оновлено на вебсайті Платформи для можливості ознайомлення користувачами з цією інформацією.

Передача персональних даних іноземним суб'єктам відносин (нерезидентам), пов’язаних з персональними даними (транскордонна передача персональних даних) не здійснюється.

7. Згідно з частиною другою статті 8 Закону України «Про захист персональних даних» суб'єкт персональних даних має право:

7.1. знати про джерела збирання, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) володільця чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;

7.2. отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані;

7.3. на доступ до своїх персональних даних;

7.4. отримувати не пізніше як за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;

7.5. пред'являти вмотивовану вимогу володільцю персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;

7.6. пред'являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем та розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними. У такому разі субʼєкт персональних даних звертається з відповідною вимогою за електронною адресою info@cdto-campus.com. Запит має включати такі відомості про субʼєкта персональних даних:
- імʼя;
- прізвище;
- адреса електронної пошти, яка зазначалася під час реєстрації на Платформі;
- відомості про персональні дані, яких стосується запит;
- обґрунтування відповідного запиту.

7.7. на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв’язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;

7.8. звертатися із скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини або до суду;

7.9. застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;

7.10. знати механізм автоматичної обробки персональних даних;

7.11. на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.

8. Дана версія Повідомлення про обробку персональних даних є актуальною станом на 14.02.2024 р