Тренінг для CDTO ОВА та ОМС з розбудови ефективної системи оприлюднення відкритих даних завершено

Тренінг для CDTO ОВА та ОМС з розбудови ефективної системи оприлюднення відкритих даних завершено

У Києві завершився другий тренінг у рамках програми «ОБСЄ: Формування та реалізація політики відкритих даних». До нього приєдналися 37 регіональних керівників цифрової трансформації

Завершився тренінг із розбудови ефективної політики відкритих даних на місцевому рівні для CDTO обласних військових адміністрацій та органів місцевого самоврядування, а разом з ним — перша хвиля програми «ОБСЄ: Формування та реалізація політики відкритих даних».

«Разом з ОБСЄ ми запустили перші навчальні курси CDTO Campus з розробки та впровадження політики відкритих даних. Це потужний антикорупційний крок у підвищенні ефективності прийняття рішень та їх прозорості для суспільства», – зазначила Валерія Іонан, заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції.

Протягом курсу учасники програми прослухали виступи практиків відкритих даних, спікерів та запрошених лекторів з уряду, а також представників бізнесу. Теми варіювалися від нормативно-правової бази використання та оприлюднення open data до покращення їх якості та забезпечення ефективності управлінських рішень на їх основі.

«У межах курсу ми отримали можливість не лише підвищити рівень компетенцій лідерів цифрової трансформації у сфері відкритих даних, а й сформувати Open Data ком'юніті серед представників ЦОВВ, ОВА та ОМС.

Переконана, що за результатами проведеного навчання ми отримаємо підвищення кількості та якості оприлюднюваних наборів даних. А також прийняття зважених рішень та впровадження ефективних політик на основі даних», — Яніна Любива, експертка групи з відкритих даних Міністерства цифрової трансформації України.

Фотозвіт із заходу шукайте на офіційній сторінці CDTO Campus у Facebook